Landstede Groep

E-mailadressen medewerkers Meander College

medewerker titulatuur afkorting
professie e-mailadres
mevrouw Abma   ABMM Engels mabma@meandercollege.nl
mevrouw Adolfsen   ADOE hoofd secretariaat eadolfsen@meandercollege.nl
meneer Aktepe   AKTA economie, bedrijfseconomie aaktepe@meandercollege.nl
meneer Apotheker drs. APOJ Engels, stafmedewerker japotheker@meandercollege.nl
mevrouw Baakman   BAAP Engels, BOSS-training pbaakman@meandercollege.nl
mevrouw Baars-Soppe MEL BASR directeur rbaars@meandercollege.nl
meneer Bakker drs. BARB Frans bebakker@meandercollege.nl
mevrouw Bakker   BMAN Geschiedenis mbakker@meandercollege.nl
meneer Barneveld   BARG gym, decaan mavo, gbarneveld@meandercollege.nl
      leerlingcoördinator  
mevrouw Been   BRIA management assistente rbeen@meandercollege.nl
meneer Beens   BESW aardrijkskunde wbeens@meandercollege.nl
meneer Beishuizen   BERE geschiedenis rbeishuizen@meandercollege.nl
meneer Blom   BLMA gym ablom@meandercollege.nl
mevrouw Bonthuis   BONT drama, BOSS-training sbonthuis@meandercollege.nl
meneer Boom   BOOR technisch onderwijsassistent reboom@meandercollege.nl
mevrouw Borghuis   BORM gym, Podium Sport, zorgcoördinator mborghuis@meandercollege.nl
meneer Braad   BRMC levensbeschouwing mbraad@meandercollege.nl
mevrouw Brink MEd BRIM wiskunde mbrink@meandercollege.nl
meneer Broeren   BROG Engels gbroeren@meandercollege.nl
mevrouw Brons Drs. BRSF levensbeschouwing, fbrons@meandercollege.nl
      decaan atheneum  
meneer Dam   DAMA muziek, Podium Muziek adam@meandercollege.nl
mevrouw ten Damme   DAED gym dtendamme@meandercollege.nl
meneer van der Deen   DEEJ muziek, Podium Muziek jvanderdeen@meandercollege.nl
mevrouw Dekker   DEKB Nederlands, vertrouwenspersoon bldekker@meandercollege.nl
meneer Dekker    DJES Scheikunde jedekker@meandercollege.nl
meneer Dekker    DEKJ Nederlands jdekker@meandercollege.nl
meneer van Dijk   DJAS biologie javandijk@meandercollege.nl
meneer Dijkstra Dr. DIAM filosofie mdijkstra@meandercollege.nl
mevrouw Doeve   DOEJ administratie jdoeve@meandercollege.nl
mevrouw Dorfman   DORJ biologie jdorfman@meandercollege.nl
meneer Doornekamp Drs. DORO teamleider atheneum rdoornekamp@meandercollege.nl
meneer Eijkelkamp   EIJM technisch onderwijsassistent meijkelkamp@meandercollege.nl
meneer Eilander   EILC aardrijkskunde  ceilander@meandercollege.nl
mevrouw Franssen    FRAR wiskunde rfranssen@meandercollege.nl 
mevrouw Goedhart   GOEN Engels, zorgcoördinator ngoedhart@meandercollege.nl
mevrouw Gündogdu   GUEV Engels egundogdu@meandercollege.nl 
meneer Haaksma Drs. HAAB biologie, mens & natuur bhaaksma@meandercollege.nl
mevrouw de Haan   HJOS   josdehaan@meandercollege.nl
mevrouw de Haas   HAMA Nederlands mdehaas@meandercollege.nl
meneer Hamberg   HAMG teamleider mavo hhamberg@meandercollege.nl
meneer Hamming Drs. HAGE Duits, vertrouwenspersoon ehamming@meandercollege.nl
meneer Harsevoord   HARH conciërge hharsevoord@meandercollege.nl
meneer Haven MEd HANB geschiedenis bhaven@meandercollege.nl
mevrouw van der Heide MA HEIJ Engels jcvos@meandercollege.nl
mevrouw Helbers   HLEO biologie lhelbers@meandercollege.nl
mevrouw den Hertog   HERT stafmedewerker tdenhertog@meandercollege.nl
mevrouw Holm Mogensen   MOGI natuur & techniek, nask 1, natuurkunde iholmmogensen@meandercollege.nl
meneer Hovestad   HOVK instructeur khovestad@meandercollege.nl
meneer Huurman   HUUJ gym, leerlingcoördinator jhuurman@meandercollege.nl
mevrouw Jansen   JPAT wiskunde pajansen@meandercollege.nl
mevrouw Jongeneel   JNGS gym sjongeneel@meandercollege.nl
meneer Jongman    JOBA economie bjongeman@meandercollege.nl
mevrouw Jorritsma    WIKL technisch onderwijs assistent lwienk@meandercollege.nl 
meneer van der Kamp   KAMC Engels cvanderkamp@meandercollege.nl 
mevrouw Kamp MEd KAME economie, bedrijfseconomie mmkamp@meandercollege.nl
mevrouw van de Kamp   KAMM biologie mvandekamp@meandercollege.nl
mevrouw Kamphuis   KASA economie akamphuis@meandercollege.nl
meneer Kamphuis    KASH levensbeschouwing hkamphuis@meandercollege.nl 
mevrouw Kerssies   KAFL Engels fkerssies@meandercollege.nl
mevrouw Klein   KLED wiskunde dklein@meandercollege.nl
mevrouw Knol   KNOL biologie lknol@meandercollege.nl
mevrouw Koelink   KOKT Frans tkoelink@meandercollege.nl
meneer Koers Drs. KOSG aardrijkskunde, schoolopleider gkoers@meandercollege.nl
mevrouw Krikke   KRIW Nederlands wkrikke@meandercollege.nl
mevrouw Kroes MEd KRSM scheikunde mkroes@meandercollege.nl
mevrouw Kuiper Drs. KURB Duits bakuiper@meandercollege.nl
meneer Kuper MSEN KURG teamleider havo gkuper@meandercollege.nl
mevrouw Last   LASN aardrijkskunde halast@meandercollege.nl
mevrouw Leeuwerik Drs. LEKM Nederlands mleeuwerik@meandercollege.nl
mevrouw van Loenen   WETM Engels mvandewerfhorst@meandercollege.nl
meneer Lokate   LOKB Duits blokate@meandercollege.nl
meneer van Maastricht    MSJO gym jvanmaastricht@meandercollege.nl 
mevrouw Meekers   MEEL pr & communicatie, decaan havo lmeekers@meandercollege.nl
meneer Mostert   MOTS Engels dmostert@meandercollege.nl
mevrouw Mulder    MUES Duits ekmulder@meandercollege.nl 
mevrouw Nicolaij   NICH roostermaker hnicolaij@meandercollege.nl
mevrouw Nijmeijer   NMLI Nederlands lnijmeijer@meandercollege.nl
mevrouw Noordman drs. MA NOOJ Nederlands jnoordman@meandercollege.nl
mevrouw Oosterheerd   ONIE tekenen, ckv  noosterheerd@meandercollege.nl
meneer Oostra   OBAS Frans, licht- en geluidploeg boostra@meandercollege.nl
mevrouw Ozinga    OZIN aardrijkskunde iozinga@meandercollege.nl 
mevrouw van der Plas   BILP tekenen, handvaardigheid pbilker@meandercollege.nl
meneer Ploegmakers   PLOG natuurkunde, nask 1, Podium Techniek gploegmakers@meandercollege.nl
meneer Posthouwer   POSR scheikunde  rposthouwer@hetccc.nl
meneer Roelofs MEd ROEM aardrijkskunde mroelofs@meandercollege.nl
meneer la Roi   ROIP handvaardigheid, Podium Techniek plaroi@meandercollege.nl
meneer Rook   ROSI natuurkunde, natuur & techniek srook@meandercollege.nl
mevrouw Roorda   ROAM wiskunde mroorda-vnes@meandercollege.nl
meneer Sandee   SANB aardrijkskunde bsandee@meandercollege.nl
meneer Schimmel   SCVI facilitair medewerker vschimmel@meandercollege.nl 
meneer Schra Drs. SCLN maatschappijleer elschra@meandercollege.nl
meneer Schregardus   SCHD wiskunde dschregardus@meandercollege.nl
mevrouw Schurink   SCKA handvaardigheid, tekenen aschurink@meandercollege.nl
meneer Slurink    SLUA levensbeschouwing  jslurink@meandercollege.nl
mevrouw Smirnova    SMIA wiskunde asmirnova@meandercollege.nl 
mevrouw Sprang   SPRM biologie msprang@meandercollege.nl 
meneer Steenbergen   STNW Nederlands wsteenbergen@meandercollege.nl
meneer Steffers   STMI Engels  msteffers@meandercollege.nl
meneer van Tilburg   TILR drama, ckv, Podium Theater, rtilburg@meandercollege.nl
      theaterproductie  
meneer Tuinbeek   TKJB natuurkunde  jtuinbeek@meandercollege.nl
mevrouw Ulkeman   ULKE Nederlands eulkeman@meandercollege.nl 
mevrouw van der Velde   VELN Duits nvelde@meandercollege.nl
meneer Veltman   VELO technisch onderwijsassistent oveltman@meandercollege.nl
meneer Venhuizen   VENE geschiedenis, aardrijkskunde evenhuizen@meandercollege.nl
mevrouw Verheij   VESI Engels sverheij@meandercollege.nl
mevrouw Verwoert   VERI levensbeschouwing iverwoert@meandercollege.nl
meneer van Vilsteren   VILJ facilitair beheer jvanvilsteren@meandercollege.nl
mevrouw Vis   VISC wiskunde cvis@meandercollege.nl
mevrouw Visscher   VISU ckv, cultuurcoördinator svisscher@meandercollege.nl
meneer Vloedgraven MEd VLOP economie pvloedgraven@meandercollege.nl
mevrouw Wassink   WASK tekenen, Podium Beeldend, kwassink@meandercollege.nl
      handvaardigheid  
meneer van der Wel    WELJ Nederlands jvanderwel@meandercollege.nl
mevrouw Wevers   WESC wiskunde jawevers@meandercollege.nl
meneer Wienk   WIER wiskunde rwienk@meandercollege.nl
mevrouw Wijermars   WISJ roostermaker jwijermars@meandercollege.nl
meneer van Winkel   WILM natuur en techniek, wiskunde, mvanwinkel@meandercollege.nl
      natuurkunde, Podium Techniek  
meneer de Wit   WTJN gym jdewit@meandercollege.nl
mevrouw Witte   WITN geschiedenis nwitte@meandercollege.nl
mevrouw Zwiers    ZWIA wiskunde azwiers@meandercollege.nl 

Stel je vraag

Contact

Telefoonnummer:  (088) 850 77 70
E-mailadres: administratie@meandercollege.nl

Bezoekadres:
Meander College
Dobbe 37
8032 JW Zwolle

Postadres:
Meander College
Postbus 557
8000 AN Zwolle