Landstede Groep

E-mailadressen medewerkers Meander College

medewerker titulatuur afkorting
professie e-mailadres
mevrouw Abma   ABMM Engels mabma@meandercollege.nl
mevrouw Adolfsen   ADOE hoofd secretariaat eadolfsen@meandercollege.nl
      administratie administratie@meandercollege.nl
meneer Aktepe   AKTA economie, bedrijfseconomie aaktepe@meandercollege.nl
      vertrouwenspersoon leerlingen aaktepe@meandercollege.nl
meneer Apotheker drs. APOJ Engels, stafmedewerker japotheker@meandercollege.nl
mevrouw Baakman   BAAP Engels, BOSS-training pbaakman@meandercollege.nl
mevrouw Baars - Soppe MEL BASR directeur rbaars@meandercollege.nl
meneer Bakker drs. BARB Frans bebakker@meandercollege.nl
mevrouw Bakker   BMAN Geschiedenis mbakker@meandercollege.nl
meneer Barneveld   BARG bewegingsonderwijs, decaan mavo, gbarneveld@meandercollege.nl
      leerlingcoördinator   
mevrouw Been   BRIA management assistente rbeen@meandercollege.nl
      administratie administratie@meandercollege.nl
meneer Beens   BESW aardrijkskunde wbeens@meandercollege.nl
meneer Blom   BLMA bewegingsonderwijs ablom@meandercollege.nl
mevrouw Bonthuis   BONT drama, BOSS-training sbonthuis@meandercollege.nl
      vertrouwenspersoon leerlingen sbonthuis@meandercollege.nl
meneer Boom   BOOR technisch onderwijsassistent reboom@meandercollege.nl
mevrouw Borghuis   BORM bewegingsonderwijs, Podium Sport,  mborghuis@meandercollege.nl
      zorgcoördinator  
mevrouw Bouwman   BOUW natuurkunde abouwman@meandercollege.nl
meneer Braad   BRMC levensbeschouwing mbraad@meandercollege.nl
mevrouw Brink MEd BRIM wiskunde mbrink@meandercollege.nl
meneer Broeren   BROG Engels gbroeren@meandercollege.nl
mevrouw Brons Drs. BRSF levensbeschouwing, fbrons@meandercollege.nl
      decaan atheneum  
meneer Bruins   BMAS aardrijkskunde mbruins@meandercollege.nl
meneer Dam   DAMA muziek, Podium Muziek adam@meandercollege.nl
mevrouw ten Damme   DAED bewegingsonderwijs, Podium Sport dtendamme@meandercollege.nl
meneer van der Deen   DEEJ muziek, Podium Muziek jvanderdeen@meandercollege.nl
mevrouw Dekker   DEKB Nederlands bldekker@meandercollege.nl
meneer Dekker    DJES Scheikunde jedekker@meandercollege.nl
meneer van Dijk   DJAS biologie javandijk@meandercollege.nl
meneer Dijkstra Dr. DIAM filosofie mdijkstra@meandercollege.nl
mevrouw Doeve   DOEJ receptie jdoeve@meandercollege.nl
meneer Doornekamp Drs. DORO teamleider atheneum rdoornekamp@meandercollege.nl
meneer Eijkelkamp   EIJM technisch onderwijsassistent meijkelkamp@meandercollege.nl
meneer Eilander   EILC aardrijkskunde  ceilander@meandercollege.nl
mevrouw Franssen    FRAR wiskunde rfranssen@meandercollege.nl 
mevrouw Goedhart   GOEN Engels, zorgcoördinator ngoedhart@meandercollege.nl
mevrouw Gündogdu   GUEV Engels egundogdu@meandercollege.nl 
meneer Haaksma Drs. HAAB biologie bhaaksma@meandercollege.nl
mevrouw de Haan   HJOS theaterproductie josdehaan@meandercollege.nl
      administratie administratie@meandercollege.nl
mevrouw de Haas   HAMA Nederlands mdehaas@meandercollege.nl
meneer Hamberg   HAMG teamleider mavo hhamberg@meandercollege.nl
meneer Hamming Drs. HAGE Duits ehamming@meandercollege.nl
meneer Harsevoord   HARH conciërge hharsevoord@meandercollege.nl
meneer Van Haselen   HASS bewegingsonderwijs svanhaselen@meandercollege.nl
meneer Haven MEd HANB geschiedenis bhaven@meandercollege.nl
mevrouw van der Heide - Vos MA HEIJ Engels jcvos@meandercollege.nl
mevrouw Helbers   HLEO biologie lhelbers@meandercollege.nl
mevrouw den Hertog   HERT coördinator onderwijs en organisatie tdenhertog@meandercollege.nl
mevrouw Holm Mogensen   MOGI natuur & techniek, nask 1, natuurkunde iholmmogensen@meandercollege.nl
meneer Hovestad   HOVK instructeur khovestad@meandercollege.nl
meneer Huurman   HUUJ bewegingsonderwijs,  jhuurman@meandercollege.nl
      leerlingcoördinator  
mevrouw Jansen   JPAT wiskunde pajansen@meandercollege.nl
mevrouw Jongeneel   JNGS bewegingsonderwijs, Podium Sport sjongeneel@meandercollege.nl
meneer Jongman    JOBA economie bjongman@meandercollege.nl
mevrouw Jorritsma    WIKL technisch onderwijs assistent lwienk@meandercollege.nl 
meneer van der Kamp   KAMC Engels cvanderkamp@meandercollege.nl 
mevrouw Kamp MEd KAME economie, bedrijfseconomie mmkamp@meandercollege.nl
mevrouw van de Kamp   KAMM biologie mvandekamp@meandercollege.nl
mevrouw Kamphuis   KASA economie akamphuis@meandercollege.nl
meneer Kamphuis    KASH levensbeschouwing hkamphuis@meandercollege.nl 
mevrouw Kerssies   KEFL Engels fkerssies@meandercollege.nl
mevrouw van Keulen   KMAR Engels mvankeulen@meandercollege.nl
mevrouw Klein   KLED wiskunde dklein@meandercollege.nl
mevrouw Knol MSc  MEd KNOL biologie lknol@meandercollege.nl
mevrouw Koelink   KOKT Frans tkoelink@meandercollege.nl
meneer Koers Drs. KOSG aardrijkskunde, schoolopleider gkoers@meandercollege.nl
mevrouw Kraaijeveld   KRAG tekenen, Podium Beeldend gkraaijeveld@meandercollege.nl
mevrouw Krikke   KRIW Nederlands wkrikke@meandercollege.nl
mevrouw Kroes MEd KRSM scheikunde mkroes@meandercollege.nl
mevrouw Kuiper Drs. KURB Duits bakuiper@meandercollege.nl
meneer Kuper MSEN KURG teamleider havo gkuper@meandercollege.nl
mevrouw Last   LASN aardrijkskunde halast@meandercollege.nl
mevrouw van Leeuwen   LVLE Nederlands lvanleeuwen@meandercollege.nl
mevrouw Leeuwerik Drs. LEKM Nederlands mleeuwerik@meandercollege.nl
mevrouw van Loenen   WETM Engels mvandewerfhorst@meandercollege.nl
meneer Lokate   LOKB Duits blokate@meandercollege.nl
meneer van Maastricht    MSJO bewegingsonderwijs, Podium Sport jvanmaastricht@meandercollege.nl 
mevrouw Meekers   MEEL pr & communicatie, Mediacoach lmeekers@meandercollege.nl
meneer Mostert   MOTS Engels dmostert@meandercollege.nl
mevrouw Mulder    MULE onderwijsassistent elmulder@meandercollege.nl
mevrouw Mulder    MUES Duits ekmulder@meandercollege.nl 
mevrouw Nicolaij   NICH roostermaker hnicolaij@meandercollege.nl
mevrouw Nijmeijer   NMLI Nederlands lnijmeijer@meandercollege.nl
mevrouw Noordman drs. MA NOOJ Nederlands jnoordman@meandercollege.nl
mevrouw Oosterheerd   ONIE tekenen, ckv  noosterheerd@meandercollege.nl
meneer Oostra   OBAS Frans, licht- en geluidploeg boostra@meandercollege.nl
mevrouw Ozinga    OZIN aardrijkskunde iozinga@meandercollege.nl 
meneer Palmers    PALS biologie spalmers@meandercollege.nl
mevrouw van der Plas   BILP tekenen, handvaardigheid pbilker@meandercollege.nl
meneer Posthouwer   POSR scheikunde  rposthouwer@hetccc.nl
mevrouw Roelofs   ROEC geschiedenis, maatschappijleer croelofs@meandercollege.nl
meneer Roelofs MEd ROEM aardrijkskunde mroelofs@meandercollege.nl
meneer la Roi   ROIP handvaardigheid, Podium Techniek plaroi@meandercollege.nl
meneer Rook   ROSI natuurkunde, natuur & techniek srook@meandercollege.nl
mevrouw Roorda   ROAM wiskunde mroorda-vnes@meandercollege.nl
meneer Sandee   SANB aardrijkskunde bsandee@meandercollege.nl
meneer Schimmel   SCVI facilitair medewerker vschimmel@meandercollege.nl 
meneer Schra Drs. SCLN maatschappijleer elschra@meandercollege.nl
meneer Schregardus   SCHD wiskunde dschregardus@meandercollege.nl
mevrouw Schurink   SCKA handvaardigheid, tekenen aschurink@meandercollege.nl
meneer Slurink    SLUA levensbeschouwing  jslurink@meandercollege.nl
mevrouw Steen Redeker   SRSH biologie ssteenredeker@meandercollege.nl
meneer Steenbergen   STNW Nederlands wsteenbergen@meandercollege.nl
meneer van Tilburg   TILR drama, ckv, Podium Theater, rtilburg@meandercollege.nl
      theaterproductie  
meneer Tuinbeek   TKJB natuurkunde  jtuinbeek@meandercollege.nl
mevrouw van Twist   TWIS Nederlands pvantwist@meandercollege.nl
mevrouw Ulkeman   ULKE Nederlands eulkeman@meandercollege.nl 
mevrouw van der Velde   VELN Duits nvelde@meandercollege.nl
meneer Venhuizen   VENE geschiedenis, aardrijkskunde evenhuizen@meandercollege.nl
mevrouw Verheij   VESI Engels sverheij@meandercollege.nl
mevrouw Verwoert   VERI levensbeschouwing iverwoert@meandercollege.nl
meneer van Vilsteren   VILJ facilitair beheer jvanvilsteren@meandercollege.nl
mevrouw Vis   VISC wiskunde cvis@meandercollege.nl
mevrouw Visscher   VISU ckv, cultuurcoördinator svisscher@meandercollege.nl
meneer Vloedgraven MEd VLOP economie pvloedgraven@meandercollege.nl
mevrouw Volkerink   VOLN geschiedenis, aardrijkskunde nvolkerink@meandercollege.nl
mevrouw Wassink   WASK tekenen, Podium Beeldend, kwassink@meandercollege.nl
      handvaardigheid  
mevrouw de Weerd   WEEF onderwijsassistent fdeweerd@meandercollege.nl
meneer de Weerd   WEEH onderwijsassistent hdeweerd@meandercollege.nl
mevrouw van Weesep   WEEL Frans evanweesep@meandercollege.nl
mevrouw Wevers   WESC wiskunde jawevers@meandercollege.nl
meneer Wienk   WIER wiskunde rwienk@meandercollege.nl
mevrouw Wijermars   WISJ roostermaker jwijermars@meandercollege.nl
meneer van Winkel   WILM natuur en techniek, wiskunde, mvanwinkel@meandercollege.nl
      natuurkunde, Podium Techniek  
meneer de Wit   WTJN bewegingsonderwijs, Podium Sport jdewit@meandercollege.nl
mevrouw Witte   WITN geschiedenis nwitte@meandercollege.nl
meneer Wubs   WUBM muziek mwubs@meandercollege.nl
mevrouw Zwiers    ZWIA wiskunde azwiers@meandercollege.nl 

Stel je vraag

Contact

Telefoonnummer:  (088) 850 77 70
E-mailadres: administratie@meandercollege.nl

Bezoekadres:
Meander College
Dobbe 37
8032 JW Zwolle

Postadres:
Meander College
Postbus 557
8000 AN Zwolle