Landstede Groep

Jaaroverzicht

Voor een overzicht van de vakanties en vrije dagen in 2018 - 2019 klik hier.

Ga naar maand

September Oktober November December Januari Februari Maart April Mei Juni Juli


September


WEEK 36: Start 1e semester

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 3-sep Studiedag personeel: alle leerlingen zijn vrij    
di 4-sep introductie brugklassen - dag 1 08:30-14:00 gebouw
    ontvangst brugklassen 08:30 aula
    kennismaking mentor M4 en H4 09:45-10:30 lokaal vlgs rooster
    startbijeenkomst klas 5 en 6 09:45-10:15 aula
    start lessen 4e uur: M4, H4, klas 5 en 6 11:05  
    introductie klas 2 vanaf 11:00 Agnietenplas
    introductie klas 3 vanaf 11:00 div. locaties
    introductie A4 vanaf 11:00 Agnietenplas
wo 5-sep start lessen klas 2, 3 en A4    
    introductie brugklassen - dag 2 08:30-14:00 gebouw
    voorstellingen klas 1 10:00-12:00 aula
do 6-sep introductie brugklassen - dag 3 08:30-14:00 gebouw
vr 7-sep start lessen klas 1    


WEEK 37: GGD-onderzoek klas 4 ma en di vlgns rooster

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 10-sep      
di 11-sep      
wo 12-sep voorlichting dyslexie ouders M4/H5/A6 (DyVa-examenfacaliteiten) 16:00-17:30 N25
do 13-sep informatieavond examen + Barcelona + vervolgstudie M4 ouders/lln 19:30 aula
    informatieavond algemeen + Dresden A4 voor ouders en lln 19:30 West 3
vr 14-sep      


WEEK 38

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 17-sep Eurekalessen basisschoolleerlingen 13:30-15:00 W26/O13
    informatieavond tournee Zuid-Afrika MBB voor ouders en lln 19:00 aula
di 18-sep      
wo 19-sep schoolfotograaf vlgs rooster aula
    voorlichting dyslexie voor ouders bovenbouw (DyVa)   16:00-17:30 N25
    mentorspreekuur ouders klas 1 t/m 4 - dag 1 vanaf 18:00 aula
do 20-sep schoolfotograaf vlgs rooster aula
    schoolfoto examenklassen M4 14:00 schoolplein
    schoolfoto examenklassen H5 14:15 schoolplein
    schoolfoto examenklassen A6 14:30 schoolplein
    mentorspreekuur ouders klas 1 t/m 4 - dag 2 vanaf 18:00 aula
vr 21-sep      


WEEK 39:
buitenlandse reis ma t/m vr: M4 Barcelona
buitensportkamp woe t/m vrij: H4 Ardennen

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 24-sep stage A6   buiten school
    Eurekalessen basisschoolleerlingen 13:30-15:00 W26/O13
di 25-sep stage A6   buiten school
wo 26-sep stage A6   buiten school
    voorlichting dyslexie voor ouders onderbouw (DyVa) 16:00-17:30 N25
do 27-sep      
vr 28-sep Goochem (bb-lln op inschrijving) strafrechter Harbert Schimmel 2e en 3e uur keldertheater


Naar boven ▴


Oktober


WEEK 40: internationalisering maandag t/m vrijdag: A4 naar Dresden

JIJ-toetsen klas 1: maandag 1 oktober en woensdag 3 of donderdag 4 oktober

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 1-okt Eurekalessen basisschoolleerlingen 13:30-15:00 W26/O13
    vooroverleg voorlichtingsavonden M3/MH3/H3/A3 15:00-17:00 lokalen West 2
di 2-okt Studiedag personeel - alle leerlingen zijn vrij hele dag  
wo 3-okt voorlichtingsavond H5/A6 over examen, inschrijving studie 19:30 aula
do 4-okt M4/H5/A6 profielwerkstuk (PWS) middag 7e + 8e uur  
vr 5-okt Dag van de Onderwijsmedewerker    


WEEK 41

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 8-okt Eurekalessen basisschoolleerlingen 13:30-15:00 W26/O13
di 9-okt absentie fotografie schoolfotograaf 12:00-14:00 aula
wo 10-okt voorlichtingsavond H4 19:30 aula + lokalen
    voorlichtingsavond uitwisseling Cloppenburg A21 19:30 West 23
do 11-okt voorlichtingsavond H3/A3 19:30 aula + lokalen
vr 12-okt sportinstuif 13:30 sportzalen


WEEK 42: buitenlandse reis ma t/m vr: H5 Praag

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 15-okt Eurekalessen basisschoolleerlingen 13:30-15:00 W26/O13
    voorlichtingsavond M3/MH3 19:30 aula + lokalen
di 16-okt      
wo 17-okt      
do 18-okt excursie Kröller Müller H4/A4 leerlingen met tekenen hele dag Otterloo
vr 19-okt basisschooltour Meander Bigband hele dag  


WEEK 43: examentraining Lyceo (22 t/m 27 okt)

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 22-okt herfstvakantie    
di 23-okt herfstvakantie    
wo 24-okt herfstvakantie    
do 25-okt herfstvakantie    
vr 26-okt herfstvakantie    


WEEK 44:
activiteitenweek - Toetsweek 1 (M4/H4/H5/A4/A5/A6)
PO-vrij ma en di voor bb-lln (ivm voorbereiding op TW1)

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 29-okt huiswerkvrij onderbouw    
    maatschappelijke stagedag (MaS-dag) M2/MH2 hele dag De Grienden Windesheim
    voorbereiding veldwerk adoptie bosperceel Oeverlanden A1 hele dag lokaal + keldertheater
    excursie Westerbork klas 3 (helft) vroeg vertrek hele dag Westerbork
    excursie Westerbork klas 3 (helft) laat vertrek hele dag Westerbork
    Eurekalessen basisschoolleerlingen 13:30-15:00  
di 30-okt VIP-rooster t/m 6e uur einde 11:30  
    veldwerk adoptie bosperceel Oeverlanden A1 hele dag Haersterbos
wo 31-okt Toetsweek 1 (TW1)    
    PLUSweek A1/A2/A3 1e t/m 7e uur lokalen
do 1-nov Toetsweek 1    
    BO - survivalrun Podium Sport klas 1,2 en 3 (3 lesuren per laag) hele dag Thor survivalbaan
    projectdag M3/MH3/H3 1e t/m 6e uur lokalen
    PLUSweek A1/A2/A3 1e t/m 7e uur lokalen
vr 2-nov Toetsweek 1    
    projectdag M1/MH1/HA1/M2/MH2/H2 1e t/m 6e uur lokalen
    projectdag M3/MH3/H3 1e t/m 6e uur lokalen
    PLUSweek A1/A2/A3 1e t/m 7e uur lokalen


Naar boven ▴


November


WEEK 45: activiteitenweek - Toetsweek 1 (M4/H4/H5/A4/A5/A6)

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 5-nov Toetsweek 1    
    projectdag M1/MH1/HA1 1e t/m 6e uur lokalen
    projectdag M3/MH3/H3 1e t/m 6e uur lokalen
    PLUSweek A1/A2/A3 1e t/m 7e uur lokalen
    projectdag gezonde voeding M2/MH2/H2 hele dag lokalen en sportzaal
    ckv kunstautobiografie M31/M32/MH31 2e en 3e uur toetsplein West 3
    voorstelling Toneelgroep Oostpool M31 + M32 11:00-12:00 trailer parkeerplaats
    ckv kunstautobiografie M31/M32 reflectie 12:00-13:35 toetsplein West 3
    voorstelling Toneelgroep Oostpool H31 + H32 12.45 + pauze trailer parkeerplaats
    Eurekalessen basisschoolleerlingen 13:30-15:00  
di 6-nov Toetsweek 1    
    projectdag M3/MH3/H3 08:45-14:30 lokalen
    excursie Godshuizen M11/M12/MH11/MH12 hele dag Zwolle
    excursie Museon/Omniversum A1 hele dag Den Haag
    excursie Bataviawerf M2/MH2 hele dag Lelystad
    excursie Rijks- en Scheepvaartmuseum H2 hele dag Amsterdam
    excursie NLE/Batavialand A2 hele dag Lelystad
    voorstelling Toneelgroep Oostpool MH31 11:00-12:00 trailer parkeerplaats
    voorstelling Toneelgroep Oostpool M31 + M32 12.45 + pauze trailer parkeerplaats
wo 7-nov Toetsweek 1    
    voorstelling "Veilig uitgaan, veilig thuiskomen" M31/M32 2e uur, MH31/H31 3e uur 2e of 3e uur aula
    voorstelling "Veilig uitgaan, veilig thuiskomen" A31/A32 4e uur, H32 5e uur 4e of 5e uur aula
    verkeerscabaret Zeven Sloten M11/M12  2e + 3e uur gymzaal
    verkeerscabaret Zeven Sloten MH11/MH12 4e + 5e uur gymzaal
    verkeerscabaret Zeven Sloten HA11/HA12 6e + 7e uur gymzaal
    Studiebeurs Zwolle verplichte LOB activiteit M31/M32/MH31 vanaf 13:30 IJsselhallen
    voorlichtingsavond ouders + leerlingen basisscholen M/H 19:00-21:00 aula + school
do 8-nov Studiedag personeel: alle leerlingen vrij    
vr 9-nov verkeerscabaret Zeven Sloten HA13 3e + 4e uur keldertheater
    verkeerscabaret Zeven Sloten A11/A12 5e + 6e uur keldertheater
vr 9-nov M4/H5/A6 Profielwerkstuk -middag 5e + 6e uur  


WEEK 46: start periode 2

start spellingsronde 1 (klas 1) 8 weken lang
start bijlessen rekenen (met name in klas 1)

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 12-nov Eurekalessen basisschoolleerlingen 13:30-15:00  
di 13-nov Goochem (bb-lln op inschrijving) Ben Feringa (nobelprijswinnaar sk) 6e + pauze keldertheater
    open lesmiddag voor basisschool 13:30-15:30 aula + div vaklokalen
wo 14-nov levensbeschouwelijk gesprek A5 1e t/m 3e uur Greijdanus
    spreekuur mentor/ouder op initiatief van mentor klas 1 t/m 3 - dag 1 vanaf 18.00 aula
    theaterbezoek: cabaret Martijn Kardol selectie lln uit A5/H5/A6 avond theater
do 15-nov spreekuur mentor/ouder op initiatief van mentor klas 1 t/m 3 - dag 2 vanaf 18.00 aula
vr 16-nov online inschrijving herkansingen voor bovenbouw lln Toetsweek 1 voor 12:00  


WEEK 47

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 19-nov VIP-rooster (2) t/m 6e uur ivm leerlingbesprekingen einde 11:30  
di 20-nov verkeerseducatieproject klas 2 Fiets4safe MH21 en MH22 2e uur aula
    verkeerseducatieproject klas 2 Fiets4safe A21 en A22 3e uur aula
    verkeerseducatieproject klas 2 Fiets4safe H21 en H22 4e uur aula
    verkeerseducatieproject klas 2 Fiets4safe H23 en M21 5e uur aula
wo 21-nov uitwisseling Cloppenburg A21 hele dag Cloppenburg
    inhaal of herkansing TW1 M4/H4/H5/A4/A5/A6 1e en 2e uur lokalen
    M4/H5/A6 Profielwerkstuk-middag 7e + 8e uur  
    voorlichtingsavond ouders + leerlingen basisscholen Havo/Atheneum 19:00-21:00 aula + school
do 22-nov uitwisseling Cloppenburg A21 hele dag Cloppenburg - Zwolle
    Lego League leerlingen Podium Techniek klas 2 hele dag Deltion College
    Grote Zwolse Voorlichtingsavond M4 (verplicht) 19:00 aula + school
vr 23-nov uitwisseling Cloppenburg A21 hele dag Zwolle


WEEK 48

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 26-nov Eurekalessen basisschoolleerlingen 13:30-15:00  
di 27-nov      
wo 28-nov      
do 29-nov      
vr 30-nov sportinstuif / selectietoernooi badminton vanaf 14:00 sportzalen
    Meander's Got Talent 19.30 uur aula
za 1-dec repetitie Meander Vocaal ochtend O11


Naar boven ▴


December


WEEK 49

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 3-dec      
di 4-dec uiterste inschrijfmoment docentenspreekuur bovenbouw (M3, MH3, klas 4 t/m klas 6)  voor 11:00  
    optie: Cambridge English schriftelijke examens H5 en A6 hele dag Katholieke Pabo Zwolle
wo 5-dec optie: Cambridge English schriftelijke examens H5 en A6 hele dag Katholieke Pabo Zwolle
    Sinterklaasfeest centraal 12:30-13:00 aula
    Sinterklaasviering per klas vanaf 13:00 lokalen
    reguliere lessen vervallen voor alle leerlingen 6e, 7e en 8e uur  
do 6-dec      
vr 7-dec disco klas 1, 2 en 3 19:30-21:30 aula


WEEK 50: kaarsverkoop Golfslag (11 dec t/m 13 dec)

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 10-dec SSZ badmintontoernooi interscolair voor geselecteerde leerlingen vanaf 13:00 buiten school
    deadline inleveren voorlopige versie profielwerkstuk (PWS) voor 14:00  
di 11-dec excursie Weihnachtsmarkt H5 leerlingen met Duits hele dag Münster
    DNA-Labs H4 leerlingen met bio (2 x 3 lesuren vanaf 10.00 uur)    
    repetitie Meander Vocaal + Vuurvogel   aula
wo 12-dec open lesmiddag voor basisschool 13:30-15:30 aula + div vaklokalen
do 13-dec docentenspreekuur bovenbouw (M3, MH3, klas 4 t/m klas 6) 16:00-21:30 aula
vr 14-dec Paarse Vrijdag    
    verplicht terugkomen alle leerlingen die voorlopig PWS niet hebben ingeleverd 14:00  


WEEK 51

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 17-dec      
di 18-dec snijpracticum voor A5 lln met bio   Wageningen
    generale Meander Kerstconcert avond Plantagekerk
wo 19-dec Meander Kerstconcert 1 20:00 Plantagekerk
do 20-dec Meander Kerstconcert 2 + afscheid meneer Hovestad 20:00 Plantagekerk
vr 21-dec deadline teruggeven voorlopige PWS met correcties aan lln    


WEEK 52: examentraining Lyceo

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 24-dec kerstvakantie    
di 25-dec kerstvakantie (eerste Kerstdag)    
wo 26-dec kerstvakantie (tweede Kerstdag)    
do 27-dec kerstvakantie    
vr 28-dec kerstvakantie    


Naar boven ▴


Januari


WEEK 1: examentraining Lyceo

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 31-dec kerstvakantie    
di 1-jan kerstvakantie    
wo 2-jan kerstvakantie    
do 3-jan kerstvakantie    
vr 4-jan kerstvakantie    


WEEK 2: PO-vrije week bovenbouw lln (ivm voorbereiding op Toetsweek 2)

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 7-jan huiswerkvrij onderbouw    
    nieuwjaarsbijeenkomst personeel (1e lesuur vervalt) 08:15  
    Eurekalessen voor basisschoolleerlingen 13:30-15:00  
di 8-jan      
wo 9-jan open lesmiddag voor basisschool 13:30-15:30 aula + div. vaklokalen
    informatieavond studiekeuze voor ouders en lln H4/A5 20:00 aula
do 10-jan      
vr 11-jan      


WEEK 3:
activiteitenweek klas 1 t/m 3
Toetsweek 2 (M4/H4/H5/A4/A5/A6)

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 14-jan projectdag klas 1 en klas 2 1e t/m 6e uur lokalen
    Eurekalessen voor basisschoolleerlingen 13:30-15:00  
    informatieavond skireis ouders en leerlingen 19:00 personeelskamer
di 15-jan Studiedag personeel - alle leerlingen zijn vrij    
wo 16-jan Toetsweek 2 (TW2)    
    excursie Museum Valkhof M1 en MH1 hele dag Nijmegen
    projectdag HA1/A1 en klas 2 1e t/m 6e uur lokalen
do 17-jan Toetsweek 2    
    Podiumdag klas 1, 2 en 3 hele dag lokalen
vr 18-jan Toetsweek 2    
    BO-volleybaltoernooi klas 3 (1e t/m 3e uur les) 11:00-14:00 sportzalen
    selectietoernooi volleybal vanaf 14:00 sportzalen
    masterclass JazzArt (olv Jason Marsalis) met MBB vanaf 14:00 aula


WEEK 4:
activiteitenweek klas 1 t/m 3
Toetsweek 2 (M4/H4/H5/A4/A5/A6)

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 21-jan Toetsweek 2    
    excursie Museum Valkhof HA1 en A1 hele dag Nijmegen
    Eurekalessen voor basisschoolleerlingen 13:30-15:00  
di 22-jan Toetsweek 2    
    LOB stagedag (Loopbaanoriëntatie) H3 en A3 hele dag buiten school
    excursie ckv M3/MH3 hele dag Amsterdam
    BO-volleybaltoernooi klas 1 (5e t/m 8e uur les) 08:30-11:30 sportzalen
    BO-volleybaltoernooi klas 2 (1e t/m 4e uur les) 12:30-15:30 sportzalen
wo 23-jan Toetsweek 2    
    excursie Museum Valkhof HA1 en A1 hele dag Nijmegen
    verwerkingsdag stage LOB H3/A3 hele dag lokalen
    excursie ckv M3/MH3 hele dag Amsterdam
do 24-jan excursie ckv/gd H41/A41/A42 hele dag Amsterdam
    excursie Bodyworlds/Artis H5/A6 leerlingen met biologie hele dag Amsterdam
vr 25-jan excursie H5/A5/A6 leerlingen met tekenen hele dag museum grote stad
    excursie ckv/gd Amsterdam H42/H43/H44 hele dag Amsterdam
    sportinstuif 13:30 sportzalen


WEEK 5: start periode 3

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 28-jan Eurekalessen basisschoolleerlingen 13:30-15:00  
di 29-jan inleveren eindversie PWS M4/H5/A6 voor 14:00  
wo 30-jan      
do 31-jan inhaaltoetsen onderbouw ipv vrijdag 8e uur Oost 27
    verplicht terugkomen alle lln die PWS niet hebben ingeleverd 16:00-18:00  
vr 1-feb online inschrijving herkansingen voor bovenbouw lln Toetsweek 2 voor 12:00  
    SSZ volleybaltoernooi interscolair voor geselecteerde lln vanaf 13:00 buiten school
za 2-feb Open Huis 09:30-13.30  


Naar boven ▴


Februari


WEEK 6: start periode 2

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 4-feb Studiedag personeel - alle leerlingen zijn vrij    
    Eurekalessen basisschoolleerlingen 13:30-15:00  
di 5-feb      
wo 6-feb bezoek Cibap M3 met tekenen 1e t/m 3e uur Cibap
    HBO-voorlichting H4 (verplicht) avond Greijdanus
do 7-feb bekijk mbo Zwolle! voorlichting M3 en MH3 09:30-12:30 Deltion College
    voorlichtingsavond ouders + leerlingen basisscholen 19:00-21:00 aula + school
vr 8-feb inhaal of herkansing Toetsweek 2 voor A4 5e + 6e uur lokalen
    inhaal of herkansing Toetsweek 2 voor M4/H4/H5/A5/A6 6e t/m 9e uur lokalen
    WO-voorlichting A4 (verplicht) middag CCC
za 9-feb wintersportreis bovenbouw leerlingen    
zo 10-feb wintersportreis bovenbouw leerlingen    


WEEK 7

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 11-feb wintersportreis bovenbouw leerlingen    
    ontvangst lln M4/H3 Nieuwleusen, Zwartsluis en Wezep 10:00 aula
    vakkenmarkt M4 leerlingen met doorstroomwens en H3 12:00 Oost 3
    Eurekalessen basisschoolleerlingen 13:30-15:00  
di 12-feb wintersportreis bovenbouw leerlingen    
wo 13-feb wintersportreis bovenbouw leerlingen 08.00 terug  
    VIP-rooster t/m 6e uur einde 11:30  
    theaterbezoek: musical Marvellous selectie lln uit A5/H5/A6 avond theater De Spiegel
do 14-feb rozenactie Valentijn door leerlingenraad    
    ontvangst lln A3 uit Nieuwleusen, Zwartsluis en Wezep 10:00 aula
    vakkenmarkt A3 12:00 Oost 3
    open lesmiddag voor basisschool   13:30-15:30 aula + div. vaklokalen
    profielwerkstuk (PWS) presentaties M4/H5/A6 vanaf 19:00 hele school  
vr 15-feb basisschooltour Meander Bigband hele dag  
    sportinstuif 13:30 sportzalen


WEEK 8: examentraining Lyceo (18 t/m 23 feb)

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 18-feb voorjaarsvakantie    
di 19-feb voorjaarsvakantie    
wo 20-feb voorjaarsvakantie    
do 21-feb voorjaarsvakantie    
vr 22-feb voorjaarsvakantie    


WEEK 9

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 25-feb huiswerkvrij onderbouw    
    Eurekalessen basisschoolleerlingen 13:30-15:00  
    BOSS-training 8e en 9e uur West 21
    vragenuurtje profielkeuze voor ouders en leerlingen M2/H3/A3 19:30 aula en keldertheater
di 26-feb uiterste inschrijfmoment docentenspreekuur onderbouw en bovenbouw voor 11:00  
    besloten presentatie muziekexamen 3e t/m 6e Oost 11
    ouderavond BOSS-training 19.30 Noord 2
wo 27-feb openbare presentatie examen muziek H5 19.30 aula
    ouderavond uitwisseling Coesfeld A22 19.30 Oost 23
do 28-feb openbare presentatie examen muziek A6 19.30 aula
vr 1-mrt SchoolExamen schrijven H5 en A6 vanaf 13:00 lokalen
    selectietoernooi basketbal vanaf 14:00 sportzalen


Naar boven ▴


Maart


WEEK 10

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 4-mrt Eurekalessen basisschoolleerlingen 13:30-15:00  
    BOSS-training 8e en 9e uur West 21
di 5-mrt      
wo 6-mrt buitenlandsreis A6 leerlingen met natuurkunde hele dag Cern Zwisterland
    spreekuur onderbouw (1) vakdocenten (klas 1/klas 2/H3/A3) 16:00-21:30 aula
do 7-mrt buitenlandsreis A6 leerlingen met natuurkunde hele dag Cern Zwitserland
    spreekuur bovenbouw (2) vakdocenten (alleen voor M3/MH3/M4/H4/A4/A5) 16:00-21:30 aula
    spreekuur bovenbouw (2) docenten/mentoren (alleen voor H5/A6) 16:00-21:30 aula
vr 8-mrt excursie H5/A5/A6 leerlingen tekenen hele dag Amsterdam
    buitenlandsreis A6 leerlingen met natuurkunde hele dag Cern Zwitserland
    schaatsen kunstijsbaan (vrijwillige activiteit) 13:45 Deventer
    voorlichting vooropleiding conservatorium ArtEZ 15:00 keldertheater


WEEK 11: PO-vrije week bb-lln (ivm voorbereiding op Toetsweek 3)

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 11-mrt informatiebijeenkomst opstromers M4 3e uur  
    SSZ basketbaltoernooi interscolair voor geselecteerde lln. vanaf 13:00 buiten school
    Eurekalessen basisschoolleerlingen 13:30-15:00  
    BOSS-training 8e en 9e uur West 21
di 12-mrt      
wo 13-mrt bezoek schrijver Oszan Akyol H4/A4 5e + 6e uur aula
    informatieavond ouders en leerlingen M2/MH2 ivm vakkenpakketkeuze 19:30 aula
do 14-mrt beroepenavond H4/A5 ism diverse Zwolse scholen avond aula + school
vr 15-mrt bezoek schrijver Oszan Akyol H4/A4 5e + 6e uur aula
za 16-mrt repetitie de Vuurvogel 10:00-12:30 aula
    Podium Theater klas 1 t/m 3 bezoek voorstelling Hamlet 20.00 Theater De Spiegel


WEEK 12: activiteitenweek - TW3 (M4/H4/H5/A4/A5/A6) / start CPE bte M4 vanaf 18 maart / afname JIJ toetsen klas 3

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 18-mrt Eurekalessen basisschoolleerlingen 13:30-15:00  
    BOSS-training 8e en 9e uur West 21
di 19-mrt excursie Oberhausen M3Du/H3 hele dag Duitsland
    excursie Luik MH3Fa/A3 hele dag België
    BO-basketbaltoernooi klas 2 (5e t/m 8e uur les) 08:30-11:30 sportzalen
    BO-basketbaltoernooi klas 1 (1e t/m 4e uur les) 12:30-15:30 sportzalen
wo 20-mrt uitwisseling Coesfeld A22 hele dag Zwolle
    BO-basketbaltoernooi klas 3 12:30-15:30 sportzalen
do 21-mrt Toetsweek 3 (TW3)    
    uitwisseling Coesfeld A22 hele dag Zwolle - Coesfeld
    optie: veldwerk A3 hele dag ?
    projectdag klas 1 en klas 2 muv A2 1e t/m 6e uur lokalen
vr 22-mrt Toetsweek 3    
    uitwisseling Coesfeld A22 hele dag Coesfeld
    projectdag klas 1 en klas 2 muv A2 1e t/m 6e uur lokalen
    sportinstuif en selectietoernooi unihockey vanaf 14:00 sportzalen


WEEK 13: activiteitenweek - Toetsweek 3 (M4/H4/H5/A4/A5/A6)

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 25-mrt Toetsweek 3    
    uitwisseling Coesfeld A22 hele dag Zwolle
    maatschappelijke stagedag (MaS-dag 1) H3/A3 hele dag buiten school
    LOB-stage (loopbaanoriëntatie) M2/MH2 hele dag buiten school
di 26-mrt Toetsweek 3    
    uitwisseling Coesfeld A22 hele dag Zwolle - Coesfeld
    maatschappelijke stagedag (MaS-dag 2) H3/A3 hele dag buiten school
    excursie Godshuizen HA11/HA12/HA13/A11/A12 hele dag buiten school
    verwerkingsdag LOB-stage M2/MH2 1e t/m 3 uur lokalen
wo 27-mrt Toetsweek 3    
    uitwisseling Coesfeld A22 hele dag Coesfeld - Zwolle
    excursie Podium Muziek klas 3 hele dag Concertgebouw A'dam
    dierentuin Burgers Zoo klas 1 hele dag Arnhem
do 28-mrt Toetsweek 3    
    excursie Enexis huis klas 3 volgens rooster 1e t/m 3e uur Enexis huis
    excursie Enexis huis klas 3 volgens rooster 3e t/m 5e uur Enexis huis
vr 29-mrt Studiedag personeel - alle leerlingen zijn vrij    


Naar boven ▴


April


WEEK 14:
start periode 4
internationalisering ma t/m vr: A4 Dresden hier

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 1-apr educatief concert JSO De Vuurvogel (geselecteerde lln) hele dag theater De Spiegel
    excursie Enexis huis klas 3 volgens rooster 1e t/m 3e uur Enexis huis
    GGD-onderzoek klas 2 volgens rooster 2e t/m 8e uur lokaal
    excursie Enexis huis klas 3 volgens rooster 3e t/m 5e uur Enexis huis
    BOSS-training 8e en 9e uur West 21
di 2-apr excursie Enexis huis klas 3 volgens rooster 1e t/m 3e uur Enexis huis
    GGD-onderzoek klas 2 volgens rooster 2e en 3e uur lokaal
    excursie Enexis huis klas 3 volgens rooster 3e t/m 5e uur Enexis huis
    vragenuurtje M2/MH3/H3/A3 ter afronding van het keuzeproces 19:30 aula en keldertheater
    theaterbezoek cabaret Fresku selectie lln uit A5/H5/A6 avond theater
wo 3-apr theaterbezoek: breakdance The Ruggeds selectie lln uit A5/H5/A6 avond schouwburg Odeon
do 4-apr online inschrijving herkansingen voor bovenbouw lln Toetsweek 3 voor 12:00  
    theaterbezoek: toneel Theater Aluin selectie lln uit A5/H5/A6 avond theater
vr 5-apr fietsexcursie langs rivier de Vecht H4/A4 met ak/bio hele dag  
    SSZ unihockeytoernooi interscolair voor geselect. lln vanaf 13:00 buiten school
    theaterbezoek: toneel Oostpool 'Bambi' selectie lln uit A5/H5/A6 avond theater


WEEK 15

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 8-apr inhaal of herkansing Toetsweek 3 voor M4/H4/H5/A5/A6 1e en 2e uur lokalen
    voorstelling Toneelgroep Oostpool M41 + M42 12:45-13:45 trailer parkeerplaats
di 9-apr College Carrousel A4 hele dag Groningen
    voorstelling Toneelgroep Oostpool M43 + H41 10:00-11:00 trailer parkeerplaats
    voorstelling Toneelgroep Oostpool H42 + H43 12:45-13:45 trailer parkeerplaats
wo 10-apr voorstelling Toneelgroep Oostpool H44 + lln Podium theater bb 10:00-11:00 trailer parkeerplaats
    voorstelling Toneelgroep Oostpool A41 + A42 12:45-13:45 trailer parkeerplaats
    mini symposium Stress to Impress voor examenleerlingen 15:15-17:15 aula
do 11-apr bezoek schrijver Öszan Akyol H4/A4 5e + 6e uur aula
vr 12-apr bezoek schrijver Öszan Akyol H4/A4 5e + 6e uur aula


WEEK 16

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 15-apr laatste reguliere lesdag M4/H5/A6    
    controle SE-cijfers M4/H5/A6 6e en 7e uur toetsplein West 3
di 16-apr examenstunt M4/H5/A6 einde 12:45  
    lessen vervallen vanaf 12:45  
wo 17-apr inhaal of herkansing Toetsweek 3 voor A4 7e en 8e uur lokalen
do 18-apr Paasvieringen (na 5e uur vrij) 2e t/m 5e uur aula
vr 19-apr Goede Vrijdag: iedereen vrij    
    Tournee MBB Zuid-Afrika (t/m 29 april)    


WEEK 17: examentraining Lyceo

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 22-apr meivakantie (Tweede Paasdag)    
di 23-apr meivakantie    
wo 24-apr meivakantie    
do 25-apr meivakantie    
vr 26-apr meivakantie    


WEEK 18: examentraining Lyceo

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 29-apr meivakantie    
di 30-apr meivakantie    
wo 1-mei meivakantie    
do 2-mei meivakantie    
vr 3-mei meivakantie    
    theaterbezoek cabaret Rundfunck selectie lln uit A5/H5/A6 avond theater De Spiegel


Naar boven ▴


Mei


WEEK 19

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 6-mei huiswerkvrij onderbouw    
    oefenexamens M4/A6 hele dag sportzalen
di 7-mei oefenexamens H5 hele dag sportzalen
wo 8-mei      
do 9-mei start Centraal Examen 1 (CE1)    
vr 10-mei CE1    
za 11-mei      
zo 12-mei      


WEEK 20

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 13-mei CE1    
di 14-mei CE1    
wo 15-mei CE1    
do 16-mei CE1    
vr 17-mei CE1    
    Aalandenloop Podium Sport klas 1 en 2 19:00 wijk
za 18-mei      
zo 19-mei      


WEEK 21

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 20-mei CE1    
di 21-mei CE1    
wo 22-mei CE1    
do 23-mei Podium Theater klas 1 en 2: presentatie Hamlet voor ouders vanaf 18:30 aula
vr 24-mei      


WEEK 22: afname JIJ toetsen klas 1

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 27-mei audities Podium Muziek vanaf 14:00 Oost 11
    expositie M4/H5/A6 examenwerk tekenen voor publiek 19:30 aula en pleinen
di 28-mei audities Podium Muziek vanaf 09:30 Oost 11
wo 29-mei theatervoorstelling 'Robot' van Vis à Vis voor klas 2 4e t/m 8e uur Almere
do 30-mei Hemelvaartsdag: iedereen vrij    
vr 31-mei vrije dag voor iedereen    


Naar boven ▴


Juni


WEEK 23: afname JIJ toetsen klas 2

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 3-jun cultuurfestival WOEST klas 3 5e t/m 8e uur centrum Zwolle
    informatiebijeenkomst op-, af- en instromers voor ouders en leerlingen 15:30 lokaal
di 4-jun      
wo 5-jun theaterproductie 1e voorstelling (première) 19:30 aula
do 6-jun theaterproductie 2e voorstelling 19:30 aula
vr 7-jun finale Olympic Moves geselecteerde lln hele dag Papendal
    theaterproductie 3e voorstelling 19:30 aula


WEEK 24

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 10-jun tweede Pinksterdag: iedereen vrij    
di 11-jun      
wo 12-jun uitslag CE1 normen    
    bellen gezakte leerlingen 13:30-14:00  
    gezakte leerlingen komen op school vanaf 14:00 Z24
    bellen geslaagde leerlingen vanaf 14:00  
    cijferlijst ophalen door geslaagde leerlingen 16:00 aula
do 13-jun inleveren vakken CE2 om te herkansen/herprofileren 13:00  
vr 14-jun herexamentraining Lyceo 14:00-21:30 West 3
    disco klas 1, 2 en 3   19:30-21:30 aula
za 15-jun herexamentraining Lyceo 09:00-18:00 West 3


WEEK 25: PO-vrije week bb-lln (ivm voorbereiding op TW4)

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 17-jun start Centraal Examen 2 (CE2)    
di 18-jun CE2    
wo 19-jun CE2    
do 20-jun CE2 aangewezen vakken    
    laatste reguliere lesdag M3/MH3/H4/A4/A5    
    zomerconcert Meander Vocaal 19:30 Academiehuis Grote Kerk
vr 21-jun profielwerkstuk (PWS) M3/MH3/H4/A5 algemene voorlichting 1e t/m 6e uur lokalen


WEEK 26: activiteitenweek - Toetsweek 4 (M3/MH3/H4/A4/A5)

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 24-jun Toetsweek 4    
di 25-jun Toetsweek 4    
    excursie aardrijkskunde M2/H2 hele dag GeoFort Herwijnen
wo 26-jun Toetsweek 4    
    laatste reguliere lesdag A2    
    voorspeelavond Podium Muziek klas 1 19:30 aula
do 27-jun Toetsweek 4    
    laatste reguliere lesdag A1/A3    
    excursie aardrijkskunde MH2/A2 hele dag GeoFort Herwijnen
    inhaalmoment ob achterstallige proefwerken/werkstukken (1) 8e + 9e uur O27
    voorspeelavond Podium Muziek klas 3 19:30 aula
vr 28-jun Toetsweek 4    
    laatste reguliere lesdag M1/MH1/HA1/M2/H2/MH2/H3    
    PLUSweek klas A1/A2/A3 1e t/m 7e uur lokalen
    uitslag CE2 normen    
    laatste inhaalmoment ob achterstallige proefwerken/werkstukken (2) 7e + 8e uur O27
za 29-jun      
zo 30-jun      


Naar boven ▴


Juli


WEEK 27: activiteitenweek - Toetsweek 4 (M3/MH3/H4/A4/A5)

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 1-jul Toetsweek 4    
    sportdag klas 1 - atletiek (M1/MH1/HA1 middag vrij) 09:00-12:00 AV PEC
    PLUSweek klas A1 6e t/m 8e uur lokalen
    sportdag klas 2 - atletiek (M2/MH2/H2 ochtend vrij) 12:30-15:30 AV PEC
    PLUSweek klas A2 1e t/m 4e uur lokalen
    PLUSweek klas A3 1e t/m 7e uur lokalen
    projectdag M3/MH3/H3 1e t/m 6e uur lokalen
    inzagemoment toetsen TW4 M3/MH3 7e uur lokalen
    informatieavond instromers klas 2 tm 6 voor ouders en lln 19:30 aula
di 2-jul PLUSweek klas A1/A2/A3 1e t/m 7e uur lokalen
    projectdag klas 1 (muv A1) en klas 2 (muv A2) 1e t/m 6e uur lokalen
    projectdag H3 1e t/m 7e uur lokalen
    sportdag M3/MH3/H4/A4/A5 (middag vrij) 09:00-12:00 sportvelden + Pelikaan
    deadline online inschrijven herkansing Toetsweek 4 M3/MH3 voor 12:00  
wo 3-jul inhaal Toetsweek 4 M3/MH3/H4/A4/A5
of herkansing Toetsweek 4 alleen voor M3/MH3
1e en 2e uur lokalen
    PLUSweek klas A1/A2 1e t/m 7e uur lokalen
    projectdag klas 1 (muv A1) en klas 2 (muv A2) 1e t/m 6e uur lokalen
    sportdag H3/A3 (H3 middag vrij) 09:00-12:00 sportvelden
    Profielwerkstuk (PWS) M3/MH3/H4/A5   3e t/m 6e uur lokalen
    PLUSweek klas A3 6e t/m 8e uur lokalen
    ontvangst nieuwe brugklasleerlingen 14:30-16:00 aula + pleinen
    ouderavond nieuwe brugklassers 19:30 aula + lokalen
do 4-jul Podiumdag klas 1 en 2 (muv Podium Theater leerlingen) hele dag buiten school
    dagexcursie Schiermonnikoog A4 leerlingen met bi en/of ak hele dag Schiermonnikoog
    inzagemoment toetsen TW4 H4/A4/A5 1e en 2e uur lokalen
    Profielwerkstuk M3/MH3/H4/A5 3e t/m 6e uur lokalen
vr 5-jul Studiedag - alle leerlingen zijn vrij    


WEEK 28

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 8-jul boeken inleveren alle leerlingen (firma Iddink) hele dag aula
di 9-jul diploma-uitreiking atheneum 19:00 aula
wo 10-jul diploma-uitreiking mavo 19:00 aula
do 11-jul gevonden voorwerpen ophalen   Plein Zuid 2
    uitdelen eindrapporten 10:00 lokalen
    gesprekken met lln die op-af-doorstromen vanaf 12:00  
    diploma-uitreiking havo 19:00 aula
vr 12-jul      


WEEK 29

Datum Activiteit Tijd Locatie
ma 15-jul start zomervakantie    
vr 23-aug einde zomervakantie (nieuw lesrooster uiterlijk online om 17:00 uur)    


Naar boven ▴

Stel je vraag

Contact

Telefoonnummer:  (088) 850 77 70
E-mailadres: info@meandercollege.nl

Bezoekadres:
Meander College
Dobbe 37
8032 JW Zwolle

Postadres:
Meander College
Postbus 557
8000 AN Zwolle