Landstede Groep

Personeelsgegevens

Tijdens de zomervakantie is de school gesloten. In geval van zeer dringende zaken/calamiteiten die niet tot na de vakantie kunnen wachten, is de schoolleiding bereikbaar volgens onderstaand schema. Let op! Deze bereikbaarheid is uitdrukkelijk NIET bedoeld voor administratieve zaken als het bestellen van boeken, roosters en de samenstelling van klassen. Voor deze en alle overige zaken is de school(leiding) weer bereikbaar vanaf maandag 26 augustus 2019.

Maandag 15 juli tot en met vrijdag 26 juli
mevrouw Den Hertog: 06- 25 43 24 65

Zaterdag 27 juli tot en met zondag 4 augustus:
de heer Odinot: 06- 41 84 06 02

Maandag 5 augustus tot en met zaterdag 10 augustus:
mevrouw Baars: 06- 52 60 00 39

Zondag 11 augustus tot en met vrijdag 16 augustus:
de heer Doornekamp: 06- 13 85 15 83

Zaterdag 17 augustus tot en met zondag 25 augustus:
de heer Kuper: 06- 23 62 38 86

mw. M.E.  Abma-Trekop
mw. M.E. Abma-Trekop docent Engels mabma@meandercollege.nl
mw. E.S.  Adolfsen
mw. E.S. Adolfsen hoofd administratie eadolfsen@meandercollege.nl
dhr. R. Afifi
dhr. R. Afifi docent Duits rafifi@meandercollege.nl
 dhr. A. Aktepe
dhr. A. Aktepe docent economie, m&o aaktepe@meandercollege.nl
dhr. drs. J.  Apotheker
dhr. drs. J. Apotheker docent Engels, stafmedewerker japotheker@meandercollege.nl
mw. P.B. Baakman
mw. P.B. Baakman docent Engels pbaakman@meandercollege.nl
mw. W.M.R. Baars-Soppe MEL
mw. W.M.R. Baars-Soppe MEL teamleider mavo rbaars@meandercollege.nl
dhr. drs. B. Bakker
dhr. drs. B. Bakker docent Frans bebakker@meandercollege.nl
dhr. G.J. Barneveld
dhr. G.J. Barneveld docent bewegingsonderwijs, decaan mavo gbarneveld@meandercollege.nl
mw. R. Been
mw. R. Been management assistente rbeen@meandercollege.nl
 dhr. W. Beens
dhr. W. Beens docent aardrijkskunde wbeens@meandercollege.nl
mw. T van den Berg
mw. T van den Berg docent Engels
dhr. A. Blom
dhr. A. Blom docent Engels, bewegingsonderwijs ablom@meandercollege.nl
mw. S. Blom
mw. S. Blom beleidsmedewerker sblom@landstede.nl
 mw. S. Bonthuis
mw. S. Bonthuis docent drama sbonthuis@meandercollege.nl
dhr. R. Boom
dhr. R. Boom medewerker administratie reboom@meandercollege.nl
mw. M. Borghuis
mw. M. Borghuis docent bewegingsonderwijs, Podium Sport mborghuis@meandercollege.nl
dhr. J. van den Bos
dhr. J. van den Bos docent biologie jvandenbos@meandercollege.nl
mw. A. Brands
mw. A. Brands docent tekenen abrands@meandercollege.nl
mw. M. Brink MSc
mw. M. Brink MSc docent wiskunde, rekenen mbrink@meandercollege.nl
dhr. drs. G.K. Broeren
dhr. drs. G.K. Broeren docent Engels gbroeren@meandercollege.nl
mevr. drs. F.C. Brons
mevr. drs. F.C. Brons docent godsdienst, decaan vwo fbrons@meandercollege.nl
dhr. A.S. Dam
dhr. A.S. Dam docent muziek, Podium Muziek adam@meandercollege.nl
 mw. D. ten Damme
mw. D. ten Damme docent bewegingsonderwijs dtendamme@meandercollege.nl
dhr. G. van de Deen
dhr. G. van de Deen docent natuur en techniek gvanderdeen@hetccc.nl
mw. B.L.  Dekker
mw. B.L. Dekker docent Nederlands, vertrouwenspersoon bldekker@meandercollege.nl
dhr. J. Dekker
dhr. J. Dekker docent Nederlands jdekker@meandercollege.nl
dhr. M. Dijkstra
dhr. M. Dijkstra docent filosofie mdijkstra@meandercollege.nl
mw. J.  Doeve-Dangeoeboen
mw. J. Doeve-Dangeoeboen medewerker administratie jdoeve@meandercollege.nl
dhr. drs. R.G.J. Doornekamp
dhr. drs. R.G.J. Doornekamp teamleider vwo rdoornekamp@meandercollege.nl
dhr. B. van Dorsten
dhr. B. van Dorsten conciërge bvandorsten@landstede.nl
dhr. M. Eijkelkamp
dhr. M. Eijkelkamp technisch onderwijs assistent meijkelkamp@meandercollege.nl
mw. N. Goedhart
mw. N. Goedhart docent Engels ngoedhart@meandercollege.nl
mw. A.M.  van der Goot
mw. A.M. van der Goot docent Nederlands avandergoot@meandercollege.nl
dhr. drs. A.B.  Haaksma
dhr. drs. A.B. Haaksma docent biologie, mens en natuur bhaaksma@meandercollege.nl
 dhr. M. Haan
dhr. M. Haan begeleiding elektronicaclub mhaan@meandercollege.nl
dhr. drs. E.W.H.  Hamming
dhr. drs. E.W.H. Hamming docent Duits, vertrouwenspersoon ehamming@meandercollege.nl
mw. M. Harms
mw. M. Harms docent biologie mharms@meandercollege.nl
dhr. H.E. Harsevoord
dhr. H.E. Harsevoord conciërge hharsevoord@meandercollege.nl
dhr. L.  Haven MEd
dhr. L. Haven MEd docent geschiedenis bhaven@meandercollege.nl
mw. L. Helbers
mw. L. Helbers docen biologie
mw. C.M.  den Hertog
mw. C.M. den Hertog teamleider OOP tdenhertog@meandercollege.nl
 mw. I. Holm Mogensen
mw. I. Holm Mogensen natuur & tenniek, nask 1, natuurkunde, mentor HA13 iholmmogensen@meandercollege.nl
dhr. M.  Hovestad
dhr. M. Hovestad docent muziek, Podium Muziek mhovestad@meandercollege.nl
dhr. K.  Hovestad
dhr. K. Hovestad instructeur khovestad@meandercollege.nl
dhr. A.J.  Huurman
dhr. A.J. Huurman docent bewegingsonderwijs, assistent teamleider, coördinator MaS jhuurman@meandercollege.nl
mw. P. Jansen
mw. P. Jansen docent wiskunde pkronenberg@meandercollege.nl
dhr. T.  de Jong
dhr. T. de Jong docent economie tdejong@meandercollege.nl
mw. S. Jongeneel
mw. S. Jongeneel docent bewegingsonderwijs sjongeneel@meandercollege.nl
dhr. drs. L.A.  Kaan
dhr. drs. L.A. Kaan docent geschiedenis lkaan@meandercollege.nl
mw. M.  Kamp MEd
mw. M. Kamp MEd docent economie, m&o mmkamp@meandercollege.nl
mw. M.J.  van de Kamp
mw. M.J. van de Kamp docent mens en natuur, biologie mvandekamp@meandercollege.nl
mw. A. Kamphuis
mw. A. Kamphuis docent economie akamphuis@meandercollege.nl
mw. D. Klein
mw. D. Klein docent wiskunde dklein@meandercollege.nl
mw. drs. L.  Knol
mw. drs. L. Knol docent biologie lknol@meandercollege.nl
mw. T.  Koelink
mw. T. Koelink docent Frans tkoelink@meandercollege.nl
dhr. drs. G.  Koers
dhr. drs. G. Koers docent aardrijkskunde, schoolopleider gkoers@meandercollege.nl
mw. T.F.E. Koers-Jansen
mw. T.F.E. Koers-Jansen docent Duits tkoers@meandercollege.nl
dhr. V. Kok
dhr. V. Kok conciërge vkok@meandercollege.nl
mw. W.T.  Krikke
mw. W.T. Krikke docent Nederlands wkrikke@meandercollege.nl
mw. M.  Kroes MEd
mw. M. Kroes MEd docent scheikunde mkroes@meandercollege.nl
mw. drs. B.  Kuiper
mw. drs. B. Kuiper docent Duits bakuiper@meandercollege.nl
dhr. G.H.J.  Kuper MSEN
dhr. G.H.J. Kuper MSEN teamleider havo gkuper@meandercollege.nl
dhr. L. Lameris
dhr. L. Lameris docent scheikunde llameris@meandercollege.nl
mw. A. Last
mw. A. Last docent aardrijkskunde halast@meandercollege.nl
mw. drs. M.J.  Leeuwerik
mw. drs. M.J. Leeuwerik docent Nederlands mleeuwerik@meandercollege.nl
dhr. B.  Lokate
dhr. B. Lokate docent Duits blokate@meandercollege.nl
mw. L.M.  Meekers
mw. L.M. Meekers pr en communicatie, decaan havo lmeekers@meandercollege.nl
dhr. J. Neuteboom
dhr. J. Neuteboom docent natuurkunde jneuteboom@meandercollege.nl
mw. H.A.  Nicolaij
mw. H.A. Nicolaij roostermaker hnicolaij@meandercollege.nl
mw. L. Nijmeijer
mw. L. Nijmeijer docent Nederlands lnijmeijer@meandercollege.nl
mw. drs. J.  Noordman MA
mw. drs. J. Noordman MA docent Nederlands jnoordman@meandercollege.nl
dhr. J.  Odinot MBA
dhr. J. Odinot MBA rector jcodinot@meandercollege.nl
mw. R. Oldenbeuving
mw. R. Oldenbeuving telefoniste / receptioniste roldenbeuving@landstede.nl
dhr. B. Oostra
dhr. B. Oostra docent Frans boostra@meandercollege.nl
mw. P. van der Plas
mw. P. van der Plas docent tekenen / handvaardigheid pbilker@meandercollege.nl
dhr. G.N.M.  Ploegmakers MSc
dhr. G.N.M. Ploegmakers MSc docent natuurkunde, nask1, Podium Techniek gploegmakers@meandercollege.nl
dhr. M.  Roelofs MEd
dhr. M. Roelofs MEd docent aardrijkskunde mroelofs@meandercollege.nl
 dhr. P. la Roi
dhr. P. la Roi docent handvaardigheid, Podium Techniek plaroi@meandercollege.nl
mw. M.  Roorda-van Nes
mw. M. Roorda-van Nes docent wiskunde mroorda-vnes@meandercollege.nl
mw. B. Russchen
mw. B. Russchen brusschen@hetccc.nl
dhr. S.  Sandee BEd
dhr. S. Sandee BEd docent aardrijkskunde bsandee@meandercollege.nl
mw. F. Scheperboer
mw. F. Scheperboer docent wiskunde fscheperboer@meandercollege.nl
dhr. L. Schra
dhr. L. Schra docent maatschappijleer elschra@meandercollege.nl
dhr. D.  Schregardus
dhr. D. Schregardus docent wiskunde dschregardus@meandercollege.nl
mw. J. H. F.  Schurink-de Groot
mw. J. H. F. Schurink-de Groot docent handvaardigheid, tekenen aschurink@meandercollege.nl
mw. A. Sebens
mw. A. Sebens docent tekenen asebens@meandercollege.nl
mw. M.  Smit MA, MEd
mw. M. Smit MA, MEd docent godsdienst, rekenen mismit@meandercollege.nl
dhr. A.  Soer
dhr. A. Soer beleidsmedewerker bsoer@meandercollege.nl
dhr. W.  Steenbergen
dhr. W. Steenbergen docent Nederlands wsteenbergen@meandercollege.nl
dhr. D. Stephan
dhr. D. Stephan docent aardrijkskunde dstephan@meandercollege.nl
dhr. E. Tanwir
dhr. E. Tanwir docent economie
dhr. R.C.  van Tilburg
dhr. R.C. van Tilburg docent drama, ckv, Podium Theater, theaterproductie rtilburg@meandercollege.nl
mw. N. van der Velde
mw. N. van der Velde docent Duits nvelde@meandercollege.nl
dhr. O. Veltman
dhr. O. Veltman technisch onderwijsassistent oveltman@meandercollege.nl
dhr. H.  Venhuizen
dhr. H. Venhuizen docent geschiedenis, aardrijkskunde evenhuizen@meandercollege.nl
mw. S. Verheij
mw. S. Verheij docent Engels sverheij@meandercollege.nl
mw. I.J.M.  Verwoert MHL
mw. I.J.M. Verwoert MHL docent godsdienst iverwoert@meandercollege.nl
dhr. J.W.  van Vilsteren
dhr. J.W. van Vilsteren facilitair beheerder jvanvilsteren@meandercollege.nl
mw. ing. C.E.  Vis
mw. ing. C.E. Vis docent wiskunde cvis@meandercollege.nl
mw. S. Visscher
mw. S. Visscher docent ckv, cultuurcoördinator svisscher@meandercollege.nl
mw. J.  Vos MA
mw. J. Vos MA docent Engels jcvos@meandercollege.nl
mw. M. de Vries
mw. M. de Vries docent economie madevries@meandercollege.nl
dhr. J.H.  Waanders
dhr. J.H. Waanders docent scheikunde, nask2, biologie jhwaanders@agnietencollege.nl
mw. K.  Wassink
mw. K. Wassink docent tekenen, handvaardigheid, Podium Beeldend kwassink@meandercollege.nl
mw. M.  van de Werfhorst
mw. M. van de Werfhorst docent Engels mvandewerfhorst@meandercollege.nl
mw. C.  Wevers
mw. C. Wevers docent wiskunde jawevers@meandercollege.nl
dhr. ir. R.M.  Wienk
dhr. ir. R.M. Wienk docent wiskunde rwienk@meandercollege.nl
mw. ing. J.A.  Wijermars
mw. ing. J.A. Wijermars roostermaker jwijermars@meandercollege.nl
dhr. M.J.M.  van Winkel
dhr. M.J.M. van Winkel docent natuur en techniek, wiskunde, natuurkunde, Podium Techniek mvanwinkel@meandercollege.nl
mw. N. Witte
mw. N. Witte docent geschiedenis nwitte@meandercollege.nl

Stel je vraag

Contact

Telefoonnummer:  (088) 850 77 70
E-mailadres: info@meandercollege.nl

Bezoekadres:
Meander College
Dobbe 37
8032 JW Zwolle

Postadres:
Meander College
Postbus 557
8000 AN Zwolle