Landstede Groep

Personeelsgegevens

mw. M.E.  Abma-Trekop
mw. M.E. Abma-Trekop docent Engels, mentor H2.3 mabma@meandercollege.nl
mw. E.S.  Adolfsen
mw. E.S. Adolfsen hoofd administratie eadolfsen@meandercollege.nl
dhr. E.  van Amelsfort
dhr. E. van Amelsfort teamleider havo evanamelsfort@meandercollege.nl
dhr. drs. J.  Apotheker
dhr. drs. J. Apotheker docent Engels, stafmedewerker japotheker@meandercollege.nl
mw. P.B. Baakman
mw. P.B. Baakman docent Engels, mentor M1.1 pbaakman@meandercollege.nl
dhr. drs. B. Bakker
dhr. drs. B. Bakker docent Frans bebakker@meandercollege.nl
mevr. G.M.  Bakker
mevr. G.M. Bakker docent handvaardigheid, tekenen, Podium Beeldend, mentor A2.1 gmbakker@meandercollege.nl
dhr. G.J. Barneveld
dhr. G.J. Barneveld docent bewegingsonderwijs, Podium Sport, mentor M4.1 gbarneveld@meandercollege.nl
mw. drs. I.H. van den Berg-Bolt
mw. drs. I.H. van den Berg-Bolt stafmedewerker, docent economie ihvandenberg@meandercollege.nl
dhr. A. Blom
dhr. A. Blom docent bewegingsonderwijs, rekenen, geschiedenis, mentor M3.2 ablom@meandercollege.nl
mw. S. Blom
mw. S. Blom managementondersteuning sblom@landstede.nl
mw. M. Borghuis
mw. M. Borghuis docent bewegingsonderwijs, Podium Sport, mentor HA1.3 mborghuis@meandercollege.nl
mw. A. Brands
mw. A. Brands docent tekenen abrands@meandercollege.nl
mw. M. Brink MSc
mw. M. Brink MSc docent wiskunde, rekenen, mentor A21 mbrink@meandercollege.nl
dhr. drs. G.K. Broeren
dhr. drs. G.K. Broeren docent Engels, mentor H4.1 gbroeren@meandercollege.nl
mevr. drs. F.C. Brons
mevr. drs. F.C. Brons docent godsdienst, decaan vwo fbrons@meandercollege.nl
dhr. A.S. Dam
dhr. A.S. Dam docent muziek, Podium Muziek adam@meandercollege.nl
mw. B.L.  Dekker
mw. B.L. Dekker docent Nederlands, mentor H11, vertrouwenspersoon bldekker@meandercollege.nl
dhr. J. Dekker
dhr. J. Dekker docent Nederlands jdekker@meandercollege.nl
mw. J.  Doeve-Dangeoeboen
mw. J. Doeve-Dangeoeboen medewerker administratie jdoeve@meandercollege.nl
dhr. E.  Franken
dhr. E. Franken teamleider mavo efranken@meandercollege.nl
mw. L. Franken
mw. L. Franken docent aardrijkskunde lfranken@meandercollege.nl
dhr. drs. J.  de Gier
dhr. drs. J. de Gier docent economie, m&o jdegier@meandercollege.nl
mw. A.M.  van der Goot
mw. A.M. van der Goot docent Nederlands avandergoot@meandercollege.nl
dhr. drs. A.B.  Haaksma
dhr. drs. A.B. Haaksma docent biologie, mens en natuur bhaaksma@meandercollege.nl
dhr. drs. E.W.H.  Hamming
dhr. drs. E.W.H. Hamming docent Duits, vertrouwenspersoon ehamming@meandercollege.nl
dhr. H.E. Harsevoord
dhr. H.E. Harsevoord conciërge hharsevoord@meandercollege.nl
dhr. L.  Haven MEd
dhr. L. Haven MEd docent geschiedenis bhaven@meandercollege.nl
mw. C.M.  den Hertog
mw. C.M. den Hertog teamleider OOP, cultuurcoördinator tdenhertog@meandercollege.nl
dhr. C.  Hoeben
dhr. C. Hoeben docent biologie choeben@meandercollege.nl
mw. drs. J.  Hoekstra - Kruize
mw. drs. J. Hoekstra - Kruize docent economie, m&o jkruize@meandercollege.nl
dhr. J.  Hogenhorst
dhr. J. Hogenhorst docent Engels, mentor H3.1 jhogenhorst@meandercollege.nl
dhr. M.  Hovestad
dhr. M. Hovestad docent muziek, Podium Muziek mhovestad@meandercollege.nl
dhr. K.  Hovestad
dhr. K. Hovestad instructeur khovestad@meandercollege.nl
dhr. J. Huising
dhr. J. Huising docent economie jhuising@meandercollege.nl
dhr. A.J.  Huurman
dhr. A.J. Huurman docent bewegingsonderwijs, podium Sport, coördinator MaS jhuurman@meandercollege.nl
dhr. T.  de Jong
dhr. T. de Jong docent economie, decaan mavo tdejong@meandercollege.nl
dhr. drs. L.A.  Kaan
dhr. drs. L.A. Kaan docent geschiedenis lkaan@meandercollege.nl
dhr. F. Kamp
dhr. F. Kamp docent biologie fkamp@meandercollege.nl
mw. M.  Kamp MEd
mw. M. Kamp MEd docent economie, m&o, mentor H4.4 mmkamp@meandercollege.nl
mw. M.J.  van de Kamp
mw. M.J. van de Kamp docent mens en natuur, biologie mvandekamp@talentstad.nl
mw. drs. L.  Knol
mw. drs. L. Knol docent biologie, mentor A32 lknol@meandercollege.nl
mw. T.  Koelink
mw. T. Koelink docent Frans tkoelink@meandercollege.nl
dhr. drs. G.  Koers
dhr. drs. G. Koers docent aardrijkskunde, schoolopleider gkoers@meandercollege.nl
mw. T.F.E. Koers-Jansen
mw. T.F.E. Koers-Jansen docent Duits, mentor M2.2 tkoers@meandercollege.nl
mw. W.T.  Krikke
mw. W.T. Krikke docent Nederlands, mentor HA1.2 wkrikke@meandercollege.nl
mw. M.  Kroes MEd
mw. M. Kroes MEd docent scheikunde, mentor A3.2 mkroes@meandercollege.nl
mw. drs. B.  Kuiper
mw. drs. B. Kuiper docent Duits bakuiper@meandercollege.nl
dhr. J. Kuiper
dhr. J. Kuiper docent geschiedenis jkuiper@meandercollege.nl
dhr. G.H.J.  Kuper MSEN
dhr. G.H.J. Kuper MSEN docent Frans, Nederlands, zorgcoördinator gkuper@meandercollege.nl
mw. S.  Kuyvenhoven-Bonthuis
mw. S. Kuyvenhoven-Bonthuis docent drama, Podium Theater skuyvenhoven@meandercollege.nl
mw. A.  Last
mw. A. Last docent aardrijkskunde halast@meandercollege.nl
mw. drs. M.J.  Leeuwerik
mw. drs. M.J. Leeuwerik docent Nederlands, mentor A4.2 mleeuwerik@meandercollege.nl
dhr. B.  Lokate
dhr. B. Lokate docent Duits blokate@meandercollege.nl
mw. L.M.  Meekers
mw. L.M. Meekers pr en communicatie, decaan havo lmeekers@meandercollege.nl
mw. D. Meesters
mw. D. Meesters docent tekenen dmeesters@meandercollege.nl
mw. H.A.  Nicolaij
mw. H.A. Nicolaij roostermaker hnicolaij@meandercollege.nl
mw. drs. J.  Noordman MA
mw. drs. J. Noordman MA docent Nederlands, mentor A2.2 jnoordman@meandercollege.nl
dhr. J.  Odinot MBA
dhr. J. Odinot MBA rector jcodinot@meandercollege.nl
dhr. G.N.M.  Ploegmakers MSc
dhr. G.N.M. Ploegmakers MSc docent natuurkunde, nask1, Podium Techniek, mentor H3.2 gploegmakers@meandercollege.nl
dhr. ir. A.E.C.  van de Riet
dhr. ir. A.E.C. van de Riet docent natuurkunde, nask1, natuur en techniek kvanderiet@meandercollege.nl
dhr. M.  Roelofs MEd
dhr. M. Roelofs MEd docent aardrijkskunde, mentor M4.3 mroelofs@meandercollege.nl
mw. M.  Roorda-van Nes
mw. M. Roorda-van Nes docent wiskunde mroorda-vnes@meandercollege.nl
dhr. S.  Sandee BEd
dhr. S. Sandee BEd docent aardrijkskunde, mentor A1.1 bsandee@meandercollege.nl
dhr. D.  Schregardus
dhr. D. Schregardus docent wiskunde, mentor H3.3 dschregardus@meandercollege.nl
mw. J. H. F.  Schurink-de Groot
mw. J. H. F. Schurink-de Groot docent handvaardigheid, tekenen, mentor M1.2 aschurink@meandercollege.nl
mw. M.  Smit MA, MEd
mw. M. Smit MA, MEd docent godsdienst, rekenen, mentor M2.1 mismit@meandercollege.nl
dhr. A.  Soer
dhr. A. Soer docent bewegingsonderwijs, mentor A4.1 bsoer@meandercollege.nl
mw. L. Spijkerboer
mw. L. Spijkerboer docent bewegingsonderwijs lspijkerboer@meandercollege.nl
dhr. W.  Steenbergen
dhr. W. Steenbergen docent Nederlands wsteenbergen@meandercollege.nl
mw. E. Stegeman - van der Berg
mw. E. Stegeman - van der Berg docent ckv eestegeman@hetccc.nl
mw. A.J.  van der Stelt
mw. A.J. van der Stelt docent mens en natuur, biologie, mentor A1.2 avanderstelt@meandercollege.nl
dhr. drs. J.B.B.  van Swol
dhr. drs. J.B.B. van Swol docent maatschappijleer, mentor H4.3 jvanswol@meandercollege.nl
dhr. R.C.  van Tilburg
dhr. R.C. van Tilburg docent drama, ckv, Podium Theater, theaterproductie rtilburg@meandercollege.nl
mw. I. Toersen
mw. I. Toersen docent Frans itoersen@meandercollege.nl
mw. N. van de Velde
mw. N. van de Velde docent Duits nvandevelde@meandercollege.nl
dhr. O. Veltman
dhr. O. Veltman technisch onderwijsassistent oveltman@meandercollege.nl
dhr. H.  Venhuizen
dhr. H. Venhuizen docent geschiedenis, aardrijkskunde, mentor M3.3 evenhuizen@meandercollege.nl
mw. I.J.M.  Verwoert MHL
mw. I.J.M. Verwoert MHL docent godsdienst iverwoert@meandercollege.nl
dhr. J.W.  van Vilsteren
dhr. J.W. van Vilsteren facilitair beheerder jvanvilsteren@meandercollege.nl
mw. ing. C.E.  Vis
mw. ing. C.E. Vis docent wiskunde, mentor H2.1 cvis@meandercollege.nl
mw. J.  Vos MA
mw. J. Vos MA docent Engels, mentor A3.1 jcvos@meandercollege.nl
dhr. J.H.  Waanders
dhr. J.H. Waanders docent scheikunde, nask2, biologie, mentor M3.1 jhwaanders@agnietencollege.nl
mw. K.  Wassink
mw. K. Wassink docent tekenen, handvaardigheid, Podium Beeldend, mentor HA1.1 kwassink@meandercollege.nl
mw. M. van de Werfhorst
mw. M. van de Werfhorst docent Engels mvandewerfhorst@meandercollege.nl
mw. C.  Wevers
mw. C. Wevers docent wiskunde, mentor M4.2 jawevers@meandercollege.nl
dhr. ir. R.M.  Wienk
dhr. ir. R.M. Wienk docent wiskunde rwienk@meandercollege.nl
mw. ing. J.A.  Wijermars
mw. ing. J.A. Wijermars roostermaker jwijermars@meandercollege.nl
dhr. M.J.M.  van Winkel
dhr. M.J.M. van Winkel docent natuur en techniek, wiskunde, natuurkunde, Podium Techniek, mentor M2.3 mvanwinkel@meandercollege.nl

Stel je vraag

Contact

Telefoonnummer:  (088) 850 77 70
E-mailadres: info@meandercollege.nl

Bezoekadres:
Meander College
Dobbe 37
8032 JW Zwolle

Postadres:
Meander College
Postbus 557
8000 AN Zwolle